תנאי שימוש

מבוא

האתר (להלן: “פתרן”) הינו אתר תוכן העוסק בפתרונות של תשחצים, תשבצים וחידות היגיון. התכנים הקיימים באתר מתווספים על ידי עורכי האתר ו/או נשלחים על ידי הגולשים.
אנא, הקפידו לקרוא בעיון רב את תנאי השימוש באתר. כל שימוש באתר, בתכניו ו/או בשירותיו – מעיד על הסכמתך המלאה לתנאי השימוש המפורטים להלן.
האתר ו/או מי מטעמו שומר לעצמו את הזכות המלאה לעדכן, לערוך או לשנות מעת לעת את תנאי השימוש. אי לכך, גלישתך באתר מעידה על הסכמתך המוחלטת לתנאי השימוש העדכניים. אם אינך מסכים לתנאים אלו עליך להימנע מכל שימוש באתר.

זכויות קניין

 1. מלוא זכויות הקניין הרוחני, לרבות: עיצוב האתר, תכניו ו/או כל מידע אחר שכלול בו – הינו בבעלות הבלעדית של בעל האתר.
 2. חל איסור להעתיק, לשכפל, לשכתב או למסור לצד ג’ כל חלק מן האתר בתכנים אלו ללא קבלת הסכמה מפורשת של בעל האתר בכתב.
 3. בעת כל מסירת מידע המיועד להתפרסם באתר, עליך מוסר המידע להסכים לכך שהפרסום מקנה לאתר רישיון חינם ובלתי מוגבל בזמן – להעתיק, להפיץ, לשכפל ולהשתמש בו לפי שיקול דעתו הבלעדי של האתר.

פרסומות ותוכן מסחרי

 1. האתר רשאי להציג תוכן מסחרי ו/או פרסומות מטעמו או מטעם צד ג’, בכל דרך שייבחר.
 2. פרסום מידע מסחרי או שיווקי אינו מהווה כל המלצה או עידוד לרכוש את השירותים ו/או המוצרים המופיעים בו.  אי לכך, האתר ו/או מי מטעמו, לא יישאו בכל אחריות בגין כל נזק שנגרם למשתמש.
 3. האחריות המלאה לתוכן השיווקי או המסחרי אשר מופיע באתר הינו על המפרסם בלבד.
 4. כל עסקה שתתבצע עקב מודעה או מידע המתפרסמים באתר – תעשה באופן ישיר בין הרוכש למפרסם בלבד. האתר לא יישא בכל אחריות באשר לרכישתם של מוצרים או שירותים אשר התפרסמו באתר על ידי צד ג’.

שיפוי 

 1. המשתמש באתר מתחייב בזאת לשפות את בעלי האתר בגין כל נזק, הפסד, תשלום, אובדן רווח או הוצאה שיגרמו להם בעקבות הפרת תנאי שימוש אלו ו/או עקב כל שימוש שייעשה באתר בניגוד למפורט בתנאים אלו. 
 2. האתר מקפיד שמירה יתרה על קניינם הרוחני של כל פרט. על כן, במידה וחוויתם פגיעה בזכויותיכם, אנא פנו אלינו בהקדם באמצעות טופס יצירת הקשר ואנו נספק לכם מענה בהקדם האפשרי.

דין ומקום שיפוט

 1. על השימוש באתר “פתרן” יחולו אך ורק דיני מדינת-ישראל בלבד.
 2. סמכות השיפוט הבלעדית בגין כל בירור משפטי או עניין הנובע מתנאים אלו נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב.
 3. שימושך באתר מעיד על כך כי הינך מקבל את סמכות ואזור השיפוט כמפורט בתנאים אלו.

תוכן עניינים

תודה שקראת את תקנון האתר המפורט בדף זה בקפידה. אם אתם מעוניינים ליצור איתנו קשר – פנו באמצעות טופס יצירת הקשר.

דילוג לתוכן